Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem hall a másik fél...

Miért nem hall a másik fél telefonhívás közben, ha fülhallgató van bedugva a telefonomba?

Figyelt kérdés

Nem tudok fülessel telefonálni, és ez már nagyon zavar... Ha csatlakoztatva van a füles, akkor a vonal túloldalán semmit nem hallanak belőlem, annyiból áll a beszélgetés, hogy a másik fél kiabál, hogy MIIIII??? illetve volt, hogy valaki szimplán lerakta, mert azt hitte, nem vagyok vonalban, miközben beszéltem hozzá.

Pedig próbáltam mikrofonos headsettel, mikrofon nélküli fülessel (utóbbi esetben a telefont magát a szám elé tartva közel), és persze több beszélgetőpartnerrel, de semmi változás.

Ha nincs füles, tökéletesen hallanak, úgy soha nem volt még panasz.

Csak akkor meg én alig hallom a másikat, meg a szemüvegem le kell vennem, ki kell húznom a fülest, stb, macera, ezért lenne tök jó, ha tudnék fülessel telefonálni.

(Bluetooth fejhallgatóval a legrosszabb, akkor ki kell nyomnom a bejövő hívást, szétcsatlakoztatni a telót és a fejhallgatót, majd utána visszahívni az illetőt...)

Otthon az üres szobában megpróbáltam úgy, hogy szó szerint kiabálok bele a telefonba, de úgy se hallanak.


A telefon Xiaomi Redmi 4X, a füles mindenféle, ami a kezem ügyébe akadt az évek során (soha egyikkel se volt használható, volt köztük Panasonic, Sennheiser, Genius, Samsung stb.)


Mit lehetne tenni, hogy működjön??


2019. aug. 14. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem eddig csak skullcandy volt ami mikrofonos, barátomnak is, soha ilyen problémánk nem volt
2019. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"mikrofon nélküli fülessel " Itt azért elég egyértelmű, mi volt a gond.


Próbáld ki másik mikrofonos headsettel is.

2019. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja hogy próbáltad többel is. Akkor rossz a telefon. Mit tehetnél? Veszel másikat.
2019. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem fogok emiatt új telefont venni. :DD
2019. aug. 16. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Helyes.
2019. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
garancias meg a telo?
2019. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most fejből nem tudom, de bő 2 éve vettem, szóval nem hiszem. :D
2019. aug. 16. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:
akkro szinte biztos hogy már nem :(
2019. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!