Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt hallottam kijött az emui...

Azt hallottam kijött az emui 9.1, neten azt írják az en telefonomra is, mégsem talál frissítést?

Figyelt kérdés
P smart 2019-et használok.
2019. aug. 15. 19:29
 1/4 A kérdező kommentje:

Miért is?

[link]

2019. aug. 15. 20:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Türelem. Nem egyből az összes telefon kapja meg.
2019. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De azt írja, hogy már kijött a 9.1 és sokan le is frissítették, haveromank is p smart 2019 van és neki is frissült már én meg fejelgetem szinte a frissítések keresése gonbot és semmi :D
2019. aug. 15. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ugyanaz a típus még nem egyszerre jön mindegyik készülékre. Nyilván előbb tesztelgetik is azon a pár emberen, meg azt sem szeretnék, ha lehalnának a szerverek a hirtelen elindított rengeteg letöltéssel.

Majd megjön a te telefonodra is. Lehet már ma, akár holnap, de lehet csak 1 hét múlva. Egyszer úgyis megjön, akkor meg a telefon magától jelez. Felesleges egy frissítésen ennyit rágódni.

2019. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!