Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldi SIM-kártyával hogyan...

Külföldi SIM-kártyával hogyan tudnék itthon internetezni?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete voltam Romániában, amikor megláttam hogy a román Telekomnál 5 euróért 65GB 4G sebességű netet adnak (roaming nélkül). A román határhoz közel lakom (7-8 km), a telefonom csak a TELEKOM.RO 2G-t látja. Ha vennék egy 4G Booster-t aliexpressről, azzal tudnék internetezni (ha nem is maximális sebességgel)?

Itthon nincs WiFi-m és nem lenne szükségem vezetékes internetre, mivel csak telefonon internetezek.

Egy 4G erősítővel megoldható, vagy jobban megéri tovább használni a magyar kártyám (5GBot adnak 3559 Ft-ért)?



2019. aug. 15. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van egy meglévő Digi vezetékes előfizetésed, akkor ingyen igényelheted a Digimobilos simet, 50es a hívószáma, ők nem lassítanak 50 GB után sem, egyelőre korlátlan a 4G adatforgalom.

Ha szerencséd van, akkor lesz lefedettséged.

[link]

2019. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Diginél vagyok. És úgy tudom csak addig lesz 50GB ingyen, amíg a tesztidőszak tart
2019. aug. 15. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor itt az ideje átmenni hozzájuk, csak nem mindenhol elérhetőek a szolgáltatásaik.

Egyelőre nem lehet tudni, hogy mi lesz, miután vége a tesztidőszaknak.

2019. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A "4G Erősítő", a "4G Booster" és az ehhez hasonló aliexpresses kacatok -> komolytalan kategória. Csak pénzkidobás.
2019. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Telefonod 4g vagy nem ?
2019. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!