Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y6-on hogy kell kikapcs...

Huawei Y6-on hogy kell kikapcsolni hogy ne töltsön le új képeket a "magazin feloldás" mappába?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom hogy kellene ezt megfogalmazni... Szóval annyi a lényeg h nem akarom hogy letölse a felesleges képeket... Legalábbis nekem feleslegesek


Ezt hol lehet kikapcsolni?



2019. aug. 16. 01:10
 1/5 anonim válasza:
Én letöröltem a mappát. Aztán kicseréltem a záróképernyőmet.
2019. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez mar nekem is megvolt de ennek ellenére néha újakat tolt le... Mondjuk ugy hetente néhányat... Es amúgy is keves a tarhelyen szoval orulnek ha legalabb ezeket nem kellene torolgetni... Bar tudom h nem foglalnak sokat de🤷‍♀️😅
2019. aug. 16. 01:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az adott készüléket, de ha tudod, milyen nevű mappába tölti le a képeket, akkor ha nem találsz más megoldást, az is megteszi, hogy törlöd az adott mappát a benne lévő képekkel együtt, aztán létrehozol egy olyan nevű fájlt (lehetőség szerint 1-2 bájt méretűt), amit az adott mappa is viselt.

Ez után a letöltés meghiúsul, mivel az adott nevű mappát nem tudja létrehozni, mert van olyan névvel egy fájl.

Ezzel a módszerrel már több program számára is meggátoltam, hogy le tudjon tölteni valamit. Pl. ha a belső tárhelyen egy

Downloads/lockscreen

mappába töltené le, akkor a

lockscreen

mappát törlöd és létrehozol a

Downloads

mappában egy

lockscreen

nevű fájlt. Ez több eltérő oprendszeren is működik.


Asztali pc -n, Windows -on pl a lomtár mappa helyett hoztam létre ugyanolyan nevű fájlt, mert untam, hogy a rendszer mindig csak lomtárba helyezi amit törölni akarok. Illetve így más felhasználók sem tudnak lomtárba pakolni több giga szemetet. Ott is működött ez a módszer.

2019. aug. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

(A Windowsban is beállítható, hogy azonnal törölje és ne helyezze a lomtárba és bizonyára erre is van egy beállítás)


Egy ilyet találtam, egy másik Huawey-hez.

From your device’s Settings, tap Screen lock & password > Magazine unlock.

Turn off ‘Auto-update via Wi-Fi’

2019. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es

Köszi, sikerült kikapcsolnom es "leiratkoztam az előfizetésekről" vagy a témákrók amik alapján szedte a képeket szóval most valószínűleg nem lesz több


3-as

Valószínűleg a te megoldásod is jó lett volna, szóval köszi

2019. aug. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!