Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire kompatibilis egy...

Mennyire kompatibilis egy iPad az Androiddal és egy PC-vel?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom az Apple termékeket (tapasztalat), de tabletre van szükségem és sajnos az android oldalon a gyártók elhanyagoltan foglalkoznak tabletekkel, ebből adódóan le is vannak maradva. Sajnos kénytelen vagyok iPad-et venni, viszont aggaszt, hogy mennyire kompatibilis a többi kütyümmel. Annó (bár szégyellem), de engem is bepalizott az Apple marketingje és volt egy iPod Touch 2G-m, majd utána egy iPhone 4S-em. Borzalmas volt mind a kettő, semmivel nem volt kompatibilis, egy rémálom volt a fotók, zenék, kontaktok kezelése, és az iOS is pocsék volt.


Jelenleg van egy androidos telefonom (OnePlus 7 PRO), egy Samsung okosórám és egy Windows 10 otthoni PC-m. Ami érdekel, hogy mennyire kényelmesen tudom összehangolni ezeket az iPad-el. Ilyenekre gondolok, hogy pl. amit a telefonom csinálok képet, az automatikusan megy fel a google fotókba, így egyből látom a PC-men is. Ugyenez van letöltött file-okkal, amik szintén mennek fel felhőbe (google drive), így nem kell fizikailag átpakolni semmit, minden oda-vissza elérhető, kábelek dugdosgatása nélkül. Szintén ez a helyzet az App-okkal, kontaktokkal, zenékkel is. Ami a telefonomban benne van, az az órámon is megjelenik, és a gépemen is látom. A telefonomat 2 hete vásároltam, és az első indításnál a felhőből minden automatikusan átment előző telóból, semmit nem kellett kézzel letölteni meg beállítani.


Ezek azok amik érdekelnek, iPad mennyire hajlandó együttműködni más, nem Apple kütyükkel?



2019. aug. 16. 02:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Samsungnak elég jó tabletjeik vannak egyébként, de ha neked mindenféleképpen Apple kell akkor mondom:


-fájlokat áthelyezni tudsz gépre oda vissza.


-andorid és iOS közt Bluetooth adatátvitel nem nagyon van.


A legtöbb dolog viszont felhő alapú Google stb. szóval nem tudom mire másra lehet még használni egy iPadet, hogy kompatibilis problémák legyenek.

2019. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"iPad mennyire hajlandó együttműködni más, nem Apple kütyükkel?"

Minimálisan.

Ajánlom a Samsung tabletteket.

2019. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van még egy opció, egy Windows-os tablet, én is ilyet gyűrök elégedetten évek óta. A Microsoft Surface Go-t javaslom. Esetleg a Lenovo D330-at. A többi (olcsóbb) régi Atomos.
2019. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Más kütyükkel együttműködni nem nagyon hajlandó, viszont Te nem is azt akarod. Ha találsz egy mindegyik rendszeren elérhető felhő platformot (mint pl. a Google, vagy a Microsoft), akkor nem lesz sok problémád a zenét kivéve, azt nem tudod így megoldani normálisan (bár Apple Music van mindegyik rendszerre, azzal lehet próbálkozni). Kontaktok, naptárak, fotók mennek így.
2019. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!