Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár éve elfelejtettem a gmail...

Pár éve elfelejtettem a gmail jelszavamat és azóta nem tudok belépni a fiókba. Megoldás?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam mindenhogy, elfelejtett jelszós opcióra is rá mentem, de ha végigmegyek rajta, azt írják hogy sajnos nem tudok belépni sehogy sem. A gond csak az, hogy ezzel a fiókkal más embernek a telefonján is beléptem ezzel a fiókkal, és lehet tud abba turkálni. Valami megoldás van erre?

2019. aug. 16. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Keresd fel a supportot. Mást nem nagyon tudsz tenni.
2019. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs más megoldás csak a support-nak írni.
2019. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Egyszer én is jártam így. Én írtam a supportnak, ők valami hosszadalmas, bonyolult procedúra során, de végül megoldották. Hogy pontosan hogyan, már nem tudom. Rég volt.
2019. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

"A gond csak az, hogy ezzel a fiókkal más embernek a telefonján is beléptem ezzel a fiókkal, és lehet tud abba turkálni."

Ha tud benne turkálni, jelszót is le tudja cserélni. Vagy te is, ha megkeresed az embert. Meg a telefonját.

2019. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

"Pár éve elfelejtettem a gmail jelszavamat"

Pár éve? De hisz arra fiókra már nincs is szükséged.

2019. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Újabb bűzlő kérdés.

Mindig a más fiókjának feltörése a cél, csak a kerettörténet változik a kérdező fantáziájának függvényében.

2019. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ne itt gyártsd az összeesküvés elméleteidet...
2019. aug. 16. 19:28
 8/8 anonim válasza:
Nem összeesküvés elmélet de hogy nem valós probléma az biztos. Ha egypár napot hetet mondtál volna akkor OK de ez így??? Ne viccelj.
2020. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!