Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha állandóan a...

Mit tegyek ha állandóan a telefonomat nyomkodom?

Figyelt kérdés
Szerintem kezdek függő lenni. Gyakorizok, böngészek napi kb. 3 órát és tudom, hogy ezzel elpazarlom az időmet, de egyszerűen nem tudom megállni. Utána meg mindig bűntudatom van, hogy megint nem csináltam semmit. Mit tehetnék???

2019. aug. 16. 11:52
 1/7 Mr. V. ***** válasza:
63%

Találj értelmesebb elfoglaltságot: takarítás, ...

Állíts rá adatkorlátot.

Tölts le "family protect" programot, amiben egy ismerősöd beállítja, hogy max 1 órát használhatod, utána letilt.

2019. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szedd le az AppBlock alkalmazást. Be tudod állítani, hogy mikor használhatsz bizonyos alkalmazásokat. Pl. beállítod, hogy 8-12ig nem nyithatsz böngészőt. Ha elfelejted, akkor számolni fogja, hogy hányszor próbálkoztál. Hasznos szerintem.

És persze próbálj értelmesebb elfoglaltágot keríteni helyette. Ha jól elvagy, csinálsz valamit, eszedbe se fog jutni a gyakori.

2019. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Forest nevű applikáció is jó
2019. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Legjobb az önuralom.
2019. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, le is töltöttem 2 alkalmazást (egyik az amit javasoltál).
2019. aug. 16. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd össze mindig, hogy mi az, amit aznap meg akarsz csinálni. Pl. takarítás, rendrakás, vasalás, főzés, 1 óra séta, levinni a kutyát, találkozni haveroddal, stb. Csinálj meg mindent, és utána addig nyomkodod a telefonod, amíg akarod, mert már bőven ráérsz.
2019. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én napi tizenórákat netezek (szünnap), általában telefonon. Introvertált vagyok, és ez a hobbim. Nagyon élvezem feltölt. Ettől van energiám emberek közé menni, sportolni menni.


Mondjuk nem a szobában kuksolok, hanem ki szoktam menni udvarra, napozok, vagy hűsölök. Most Balcsiparton voltam, és élveztem a tájat meg az olvasást. Netes cikkeket olvastam, érdekesek voltak, sokat tanultam belőlük. Ez lenne az időpazarlás?


Szóval ez nekem így nem függőség. Csak telefonon minden elérhető. Fórumok, könyvek, hírek, videók, mémek. Így nincs szükségem 500 dolgot magammal cipelnem, hanem elég egy is 🙂

2019. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!