Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone xr vagy samsung galaxy...

Iphone xr vagy samsung galaxy s10 plus?

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 21:47
 1/4 anonim válasza:
iPhone fanatikusok az XR-re, Androidosok népe az S10-re fog szavazni. Szerintem mind a ketto kivalo telefon, osszehasonlitani felesleges oket. Ha ilyen telefonon gondolkozol, feltetelezem mar tudod hogy mire es hogyan fogod hasznalni. Azt vedd, amelyik ennek jobban megfelel, nomeg amelyik jobban nez ki:) Ha engem kerdezel, en az S10-et valasztanam, megpedig a kijelzoje miatt.
2019. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2010-ben egy német ismerősöm azt mondta :

Ha a médiában élsz és arra kell egy eszköz akkor csak az Apple MacBook és iPhone.

Ha más egyéb tevékenységgel foglalkozol és office - ozol csak a Windows és Andro telefon.


Megtapasztaltam, hogy teljesen igaza volt.

Mindegyiken túl vagyok MacBook Air és 2008 óta iPhoneb...uziként mára csak Windowst és Androt használok, mert sokkal egyszerűbb igy.

2019. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

iphonet használok és van egy samsungos tabletem 80 k s szóval nem valami drága

mint telefonnak iphonet vennék magamnak de bármi másba meg nem

én magamnak az ios et jobbnak találtam

2019. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amelyik rendszer neked kézre kell. Menj el Media Marktba, és fogd kézbe mindkettőt, próbáld ki stb.
2019. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!