Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új mobiltelefonomon, ha...

Új mobiltelefonomon, ha Facebook-on nem ismerős profilját tekintem meg, nem töltenek be se ismerősei, se képei. Szürke mezők láthatók csupán. Valami beállítás hiba? Régin teljesen jó.

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 23:35
 1/1 anonim válasza:
Nekem is pont ugyanezt csinálja már egy ideje.Ha olyan személy profilját nézem meg aki nem ismerősöm, nem láthatok róla semmit míg előtte láthattam.Viszont valakinél meg láthatok, annak ellenére is hogy nem ismerősöm.Érdekes, nem hiszem hogy egyszerre ennyi embert változtatta volna meg a láthatósági beállításait.Sőt az is érdekes hogy ugyanazt a személyt ha megnézzük itthon másik profilról, azzal meg láthatóak nála a dolgok (pedig neki sem ismerőse) Sztem vmi hiba lehet, én már jelentettem a facebooknak, azóta sem történt semmi
2019. aug. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!