Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan ronthatnám el a telefon...

Hogyan ronthatnám el a telefonomat nyom nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet,hogy a telefonom már elég régi. Hamar lemerül,sokszor felforrósodik és állandóan kikapcsol. Ezek a tulajdonságai nem épp a legkellemesebbek főleg akkor amikor éppen akkor kapcsl ki amikor épp anyuval beszélek telefonon. Ilyenkor ő mindig nagyon megijed és amikor visszahívom elég sok idő megnyugtatni hogy nem történt semmi csak a telefonom megint kikapcsolt. Plusz nagyon keveset tudok vele beszélgetni főleg iskola időben mert hétvégente több napos vásárokban árul és nem alszik itthon. Volt már olyan is amikor éppen azt néztem mikor indul a buszom amikor kikapcsolt és mire sikerült újra visszakapcsolnia már le is késtem a buszt.

A szüleim nem szeretnének nekem újat venni mivel a mostanit még lehet használni de egyre gyengébb és egyre idegesítőbb!

Szóval szerintetek hogyan ronthatnám el a telefonomat úgy,hogy eggyátalán ne látszódjon rajta és még a szervízben se vegyék észre/ne tudják meg,hogy mivel lett elrontva?

A mikrós verziót nem merem kipróbálni nagyon félek plusz nem tudom hol kell kivenni az aksit és a SIM kártyát

Összetörni/odavágni valamihez sem szeretném mivel az meglátszik

A vizes módszert pedig észreveszik a szervízben.

Kérlek ne haragudjatok a kis regényemért de mindent le szerettem volna írni.


Az értelmes válaszaitokat előre is nagyon köszönöm! :)



#telefon #telefon elrontása
2019. aug. 17. 15:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
UI: Ne haragudjatok azért se,ha a kérdés rossz kategóriákban van!
2019. aug. 17. 15:45
 2/20 Szirty ***** válasza:
31%

Ez inkorrekt.

Más megoldást kell keresni!

2019. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen. Persze nekem sem egyből jutott eszembe ez a gondolat. A telefonom már fél éve csinálja ezt azóta könyörgök a szüleimnek. Ez csak tegnap jutott eszembe.
2019. aug. 17. 15:58
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos, lehet, hogy a szüleid azért nem akarnak újat venni, mert esetleg nincs rá pénzük, nekik elég drága. Van egy áthidaló megoldás: nem tudom, hol laktok, de lehet venni mobilos boltokban is jó minőségű, használt telefont. Ha Bp-i vagy, tudok mondani megbízható boltot.

Pl. kb 3 éve vettünk egy használt Samsungot 5 ezerért, azóta is bírja az ipart :-)

Szóval nem kell elrontanod, hanem amikor megijed anyukád, akkor mondd meg neki, hogy van egy egyszerű megoldás erre: másik telefont venni, használt telefon boltban. De az is lehet, hogy egy egyszerű aksicsere is megoldaná a dolgot - ezt is a mobilboltban tudják orvosolni.

2019. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Viszont sajnos nem azért nem kapok új telefont mert nincs rá pénzünk.

A nővérem pár hete kapott egy elég drága iPhone X-et. És amikor rákérdeztem a dologra a szüleim azt mondták hogy a nővéremnek régi volt már

A nővéremnek kb. 2 éves lehetett az enyém pedig most lesz öt. Simán tudnék újat kapni de sajnos nem kapok.

Ezért kellenénes tanácsok hogy hogyan ronthatnám el

2019. aug. 17. 16:13
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Khm... ha azért akarod tönkrevágni, hogy szervizbe menjen, miért nem viszitek be most a szervizbe..? Elmondod, hogy aksigond, kicserélik 5-10ezerért meg megnézik, van e más gondja, frissítik az oprendszert, ilyesmik. Tádámm, máris lesz működő telefonod trükközés nélkül.
2019. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ez már megvolt.

Áprilisban elvittük ott megcsinálták de aztán kb. két hónapja újra kezdte

2019. aug. 17. 16:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérd el a tesód telefonját, ha tényleg csak 2 éves, nyilván jobb, mint a tied.
2019. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Már eladta szinte ahogy megkapta az újat
2019. aug. 17. 16:38
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

"Hamar lemerül,sokszor felforrósodik és állandóan kikapcsol."

Akkor azt a telefont nem kell elrontani, már rossz.

Simán hivatkozhatsz rám, hogy ez a szakvéleményem.

2019. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!