Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meizu telorol velemények?...

Meizu telorol velemények? Vagy a Xiaomi Redmi?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 18:10
 1/9 A kérdező kommentje:

Gonolok a Meizu M6 Note ra , de mas tipus is erdekel ami nagyon jó..

Velemenyek?

2019. aug. 17. 18:11
 2/9 anonim ***** válasza:

A Meizu egy ideig feltörekvőben volt, de aztán visszaesett. Alsóbb kategóriákban MediaTek processzort használ, ami a legrosszabb fajta!

A Xiaomi viszont jelenleg az 5 legnagyobb telefongyártó egyike, kiváló minősége és verhetetlen ár-érték aránya miatt nem véletlenül népszerű márka!

Persze csak a márkára nem lehet hagyatkozni, mennyi pénzed van rá?

2019. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meizu telefonokat se szabad már venni újan?
2019. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

max.50e de ez tenyleg a max max.

Ami fontosabb lenne az hogy gyors legyen a nett nagy kijelzo, jo kepeket csinaljon esha lehet a memoria se legyen kevés. Kb.ennyi

2019. aug. 17. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Redmi 7et ajánlanám. A gyors net nem a telefontól függ, hanem az internet sebességétől!
2019. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsivel 50 ezer alatt kezdődik legolcsóbban a 32 gigás Xiaomi Redmi Note 7, ennyiért a létező legjobb telefon!
2019. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Meizu-k sem rosszak, de inkább Xiaomi. A Meizu elspórolja a frissítéseket (android főverzió ugrást pl. elfelejtheted), az a baj. Amúgy nekem volt több típusú is, egyet kivéve elégedett voltam velük. Most egy MI A2 Lite 4/64-em van, nem a legjobb, de jól használható. A Redmi Note 7 szerintem is a legjobb ennyiért, már kicsit bánom, hogy nem olyat vettem.
2019. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem Meizu M6-osom van több mint egy éve, nincs rà panaszom. Imàdom egyszerüen.
2019. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"A Meizu elspórolja a frissítéseket (android főverzió ugrást pl. elfelejtheted), az a baj. "


Aláírom.

Ha meg kiadnak frissítést, attól hasal el a telefon.

2019. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!