Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom letölteni iCloudb...

Hogyan tudom letölteni iCloudból a fotóim?

Figyelt kérdés

Korábban éltem a lehetőséggel, és helyspórolás végett engedtem a rendszernek, hogy feltöltse őket iCloudba, és ezzel csak egy kicsinyített verziót tartson meg a telefon tárhelyén. Így, ha megnyitom nagyban a fotót, letölti a teljes méretet. Viszont már nem töltöm fel az új fotókat iCloudba (értelmszerűen így egyből a teljes méretű fotót kapom meg), viszont a régieket még mindig kicsi méretben találom meg az eszközön, és idő és internet ellenében tölti csak le őket, amikor rámegyek. Megoldható, hogy egyszerre (akár a háttérben történő) töltse le a fotókat, így mindig egyből megkapom a nagy fotókat, amikor rámegyek?


Válaszaitokat köszönöm.



2019. aug. 19. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Beállítások-iCloud-Fotók-Letöltés és eredetik megőrzése. Dugd töltőre, legyen wi-fi-n és le fogja tölteni idővel a képeket teljes méretben.
2019. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!