Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite rendszer...

Huawei P8 Lite rendszer módosítása, hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy 2015-ös P8 Lite-om és le akarom cserélni a rendszerét valami egyszínűbb ,letisztultabbra. Nem a témát ,hanem az egész rendszert. 2019-ben már nem olyan gyors ,mint régen és jó lenne teljesen új rendszert rátenni,ami szebben fut.

Megoldható ez?

Hogyan?


2019. aug. 19. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a gyári visszaállítást már próbáltad és úgy sem jó, akkor ezek vannak például:

[link]

2019. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezekhez kell root ?

Ez eltunteti az Emuit?

Gyorsabb ,mint az ami alapbol rajta van?

Az android verzio marad a 6.0?

2019. aug. 19. 19:35
 3/3 A kérdező kommentje:

A rootolastol elegge felek. Anno a G4c-met rootoltam,az jol mukodott csak ujrainditas utan nem kapcsolt be.

Egyszer rootolni probaltam ezt is ,de be se kapcsolt utana ,ujra kellett rakni az egesz rendszert,pedig mindent video szerint csinaltam

2019. aug. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!