Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges hogy letiltottak...

Lehetséges hogy letiltottak viberen?

Figyelt kérdés

Írtam az illetőnek de csak egy pipát jelez,pedig akkor aktívat írt ki az állapotára és most is látom pl hány órája volt elérhető.

Mindig csak egy pipát látok az elküldött üzenetemnél.Mi lehet az oka, hogy nem küldte el rendesen? Vagy netán ő korlátozott valamit a telóján?


2019. aug. 20. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Hiányzó olvasási visszaigazolások


Amennyiben nem látsz két kék pipát az általad elküldött üzenet mellett:


Lehetséges, hogy te, vagy a címzett kikapcsolta az olvasási visszaigazolásokat az adatvédelmi beállításokban.

Lehetséges, hogy a címzett letiltott téged.

Lehetséges, hogy a címzett telefonja ki van kapcsolva.

Lehetséges, hogy a címzett még nem nyitotta meg a beszélgetést.

Lehetséges, hogy te, vagy a címzett csatlakozási problémákkal küzd.

2019. aug. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem letiltás esetén nem mutatja a másik fél utolsó aktív állapotának időpontját. Tudom, ez kikapcsolható de alapértelmezetten be van kapcsolva. Nem tudom, mennyire platform-függő, de iPhone telefonom van és Android-os Viber-partnereim. Lehet, aktuális Viber verziótól is függ stb.
2019. aug. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mai nap is láttam, hogy többszőr aktív volt, gondolom ha letiltott volna nem látnám. Androidos készülékem van nekem is és az illetőnek is. Az az igazság, hogy utoljára veszekedtünk és utána próbáltam egyből bocsánatot kérni, de akkor már csak egy pipa lett, ami azóta maradt is úgy. Ezért is kérdezem, hogy mi lehet a Viberrel.
2019. aug. 20. 23:29
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

"Ezért is kérdezem, hogy mi lehet a Viberrel."

Ezért is tudod elolvasni az egyes válaszban.

2019. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!