Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone ról érdemes lenne...

Iphone ról érdemes lenne váltani androidra?

Figyelt kérdés

Most iphone 7 est használok. Szeretem ezt a telefont, de már borzasztóan elegem van abból hogy powerbank nélkül nem tudok elindulni sehova. 2 éves s telefon, de naponta 2x 3x kell tölteni, és ez újkorában sem volt máshogy.


Amit kinéztem az a S. Galaxy s10+ és a Huawei p30pro.

Szeretek képeket csinálni, ezek azért jóval szebb képeket csinálnak mint az én Iphone om.

Félek ha androidra váltok akkor megbánom. Nektek mi a véleményetek?


2019. aug. 20. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
S10+ vagy szeptemberbe érkező friss iphonek közül választanék.
2019. aug. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne cseréld le. Ezek úgyis ilyen megszokás fanatikus dolgok hogy ajfon vagy Android
2019. aug. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
p30 pro nagyon adja, az EMUI hasonlít az iOS-re (koppintása), én azt venném. Eladod a 7-et használtan 60-70ért megveszik, úszerű állapotban kapni 200ért használtan p30 pro-t.
2019. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ha csak 60at kapok az iphone ért akkor inkább megtartom céges telefonnak. :/
2019. aug. 20. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A HUaweit ajánlom. Nem bánod meg.
2019. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!