Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire rongálja a telefon...

Mennyire rongálja a telefon szoftverét ha egy Samsung A20e telefont 24 óra alatt 5-ször állítottam vissza gyári állapotra?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mire gondolsz?


minden egyes gyári után eltűnik pár sor kód a kernelből? :D

2019. aug. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
arra gondolok, hogy szoftverileg illetve hardwerileg mennyire viseli meg a telefont ez a sok gyári állapotra való visszaállítás, rövidebb lesz-e az élettartama a készüléknek emiatt. Sajnos tényleg tudatlan vagyok ilyen téren. :(
2019. aug. 20. 09:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, nem számít semmit. Egyikben sem áll be változás vagy sérülés, eleve egy beépített (tehát tesztelt, működő, biztonságos, adott célra használható) funkciót használsz.

Ja várj, a gomb kopik ahogy lenyomtad, eggyel kevesebb lesz az élettartama (1 millió nyomás helyett már csak 999,999-szer kapcsolhatod ki/be)

2019. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De mi a csudának állíthatom ennyiszer vissza ?
2019. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Amikor visszaállítottam először azt vettem észre, hogy olyan mint ha nem lenne rajta minden gyári program ami előtte ott volt az eső inditás után. Ilyen pl. Microsoft mappa. Ezért próbálkoztam többször is, de ugyan ugy nem telepiti már fel. A Microsoft mappában egy one drive és asszem még 2 ikon volt.

Azt hittem én rontottam el valamit, de nem tudom mi történhetett.

Ezért is kérdezem, hogy nem e jelent problémát a későbbi müködésben, hogy ennyiszer vissza lett állítva rövid időn belül.

A gyári adatok visszaállítását azért csináltam, mert az ujjlenyomat már több alkalommal nem érzékelődött, csak miután megnyomtam egy gombot utána jó volt. Nem tudom hogy ezek után hogy vissza lett állítva minden rendben lesz-e vagy ugyan ugy lesznek alkalmak amikor nem érzékeli az ujjlenyomatomat. A telefonom kb 1,5 hónapos.

2019. aug. 20. 10:55
 6/10 anonim ***** válasza:
A gyári visszaállítás a data partició tartalmát törli és semmi mást, nem lesz baja a mobilodnak, a Microsoft appokat pedig megtalálod a Playen, ahogy bármi mást is.
2019. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat. Az tovabbra is erdekelne hogy a menubol hova tunt a microsoft mappa ami eredetileg is rakta volt?
2019. aug. 20. 18:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érzékeli az ujlenyomatott akkor én helyedben szervizbe vittem volna mint hogy vissza állitgasam gyári beállításra .
2019. aug. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8/8-nak ez csak időszakosan jelentkezik, időközben beszéltem a Samsunggal és azt mondták, hogy mivel időszakos problémáról van szó, ezért javasolják az ujratelepitést azzal meg lesz oldva a probléma. Hát majdkiderül. :)
2019. aug. 21. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Elsőre is samsungot kellet volna hívni.elromlott a tabom mivel garanciális volt így elvittem a Samsung márkaszervizbe megcsinálták.
2019. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!