Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom előhívni a...

Hogyan tudom előhívni a fejlesztői opciókat Alcatel Pixi 4-es eszközön?

Figyelt kérdés

Szóval itt van nekem egy fent említett típusú telefon, amivel azért kerestek meg, mivel használtan vették és az FRP blockon át kellene jutnom. A beállításokba eljutni nem volt különösen nagy gond, azonban hogy effektíven lelőhessem az FRP blokkot a telefonról ahhoz kellene egy beállítás a fejlesztői beállítások közül. A gond csak az, hogy akárhányszor nyomogatom a Build számot, nem akar előjönni. Van erre valami megoldás, vagy esetleg a gyártó tiltotta le a beállítások elérését?

Ha segít, a telefon 3.18.19+ Kernellel rendelkezik, 6.0-ás android verzióval. Előre is köszi!



2019. aug. 21. 23:44
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Ha nem jön elő, akkor azt jelenti, hogy már "fejlesztő vagy", azaz 1x már valaki eljátszotta.

A FRP-t még fejlesztőként se tudod kijátszani a plusz menüből. Vannak hozzá programok (FRP Unlocker), amivel meg tudod szüntetni ezt a kötöttséget.

2019. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Lopott telefonhoz ne itt keress segítséget. Kár is pampogni...
2019. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lopott a telefon, hanem használtan vett, nyugodtan nézz utána hogy ez sok emberrel megtörténik aki nem elsőkézből vesz telefont. Egyébként később sikerült egy PC-s flasher programmal megoldani a problémát. Furcsa mivel a telefon feloldása után gond nélkül bekapcsolhatóak voltak a beállítások, szóval ez is egy biztonsági funkció volt. Mindenesetre köszi a válaszokat!
2019. aug. 24. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!