Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a megoldás Xiaomi hívóazono...

Péter Pán 19 kérdése:

Mi a megoldás Xiaomi hívóazonosító problémára? (Xiaomi Mi 9T)

Figyelt kérdés
A telefon szuper, viszont egy nagy problémám van vele. Telekomos vagyok, engedélyezve van a hívóazonosítás, a másik telefonom tudom is állítani, de ennél állandóan hibát ír. Tehát nem tudom beállítani, hogy ha valakit hívok írja ki neki, hogy én keresem, csak úgy jelenik meg, hogy Privát szám, ez számomra elég nagy baj. Esetleg valami ötlet? Többen írták, hogy nekik jó (voda, telenor). Ugyanezzel a telefonnal más SIM kártya (ami nem telekom) hívóazonosító beállítása működik, a sajátomé nem. Olvastam fórumon, hogy másnál is él ez a probléma, de megoldást eddig nem találtam.

#Telekom #Xiaomi #hívóazonosító #xiaomimi9t #hívóazonosítás
2019. aug. 22. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, végül a megoldás az lett hogy bementem a telekomhoz és rendszerben beállították hogy ne legyek titkosítva, esetleg valami telefon gurus boltban is biztos tudnak segíteni
2019. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vektorcapone válasza:

Szintén Xiaomi Mi 9T


Hívóazonosító menü, több másodperc után kiírja, hogy hálózat vagy sim kártya hiba és nem lehet átállítani.

Szerintem ez szoftveres gond lesz, reméljük minél hamarabb frissítik.

2019. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
*31#
2019. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok, esetleg valami megoldás a problémára? A *31# után , és a telekom alkalmazáson belüli beállítás után sem jelzi ki a számot..
2020. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!