Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone xs max vs Samsung...

Apple iPhone xs max vs Samsung s10 plusz melyiket èrdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 16:52
 1/3 Pihecat301 válasza:
35%

Szia! :3

Nekem egyik se volt viszont régen volt egy iPhone 4 és egy 5 és egy ideig elvoltam vele/velük.

A 4-esre nem emlékszem pontosan de tudom hogy az 5-ös egy idő után lassú volt és akadozott.

Most van egy Samsung j5-öm és szerintem az szerintem nagyon jó. :D

Hát csak ennyit tudtam segíteni ha segítettem. OwO

De akár melyiket választod, biztos jó lesz

2019. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy Neked személy szerint melyik rendszer jön be jobban, ezt tisztázd előbb magadban, utána már egyértelmű a dolog! Ha engem kérdezel, akkor egyértelműen Samsung, jobban ki lehet használni! Nyitott rendszer, bővíthető memória, nagyobb akksi, jobb kijelző, jobb kamera, gyorsabb LTE-bitráta, kicsivel újabb típus, és olcsóbb!
2019. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
XI Max ami szeptemberbe jelenik meg. Ezt venném ez állítólag durva lesz, sokat fejlődik az xs maxhoz képest.
2019. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!