Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem minap egy xprotect...

Rendeltem minap egy xprotect UV 9H üveg fóliát de sajnos elrontottam mikor a ragasztót egyengettem a telefonon, uvegfolia hibátlan bár piszkos fel lehet ezt még helyezni? (rendeltem hozzá uvra kötő átlátszó ragasztót )

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 19:52
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Ha piszkos, akkor ott alatta levegős lesz, meg fog törni a fény, hosszú távon elég zavaró még egy kis buborék is.

A saját ragasztóját kell használni! Ha bármi mást használsz, az egyrészt soha nem fog már lejönni, míg ugye pont az a lényeg, hogy előbb ez a védőüveg törik el megvédve a tapi részt, de ha összeragasztod, akkor egyrészt együtt törik, azaz semmit nem ér, másrészt ha már eltört, ki se tudod cserélni, csak a tapival együtt, sőt ha a tapi és a kijelző is össze van ragasztva (pár készülékben csak együtt cserélhető), akkor még drágább a javítása.


Tehát pont az a lényeg, hogy ha eltörik, akkor aránylag egyszerűen le lehessen szedni és újat felrakni.


A ragasztással ezt a lehetőséget fogod kilőni és 1 pár ezres üveg helyett egy több ezres tapi-kijelző kombót kell majd venned.

Nem épp kifizetődő.

2019. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!