Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Instagram probléma légyszi...

Instagram probléma légyszi valaki tud segíteni? FONTOS!

Figyelt kérdés
Egy-két napja az instagram egyfolytában azt adja be ha likeol-ni vagy követni akarok, hogy letiltott művelet. Korábban is volt ilyen de csak a követéseknél és egy-két óra múlva meg is javult. Még azt is kiírta, hogy törli a nem hiteles követőket illetve likeolókat. Próbáltam más telefonján de ott hibátlanul mükődik. Illetve még az a probléma ezzel, hogy mindhárom fiókomon ugyanez van. Valaki tud segíteni? Nagyon megköszönném:)

2019. aug. 25. 00:56
 1/4 anonim válasza:
62%
Na szoval ez azért van mert ugye sokan igy probalnak kovetot szerezni hogy sokat bekovetnek visszakovetik es utana kikoveti ezzel szerez sok kovetot ezert van ez az egesz.
2019. aug. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először telepítsd újra az instát. Ha nem segít, akkor ne lájkolj/kövess senkit pár napig, és utána megjavul.
2019. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem több hónapig ezt csinàlta folyamatosan... ahogy mondtàk, próbàld meg újrarakni. Nekem anno semmi ilyesmi nem oldotta meg sajnos. :/
2019. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen mindenkinek.:)
2019. aug. 25. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!