Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kezd meghalni a telefonom,...

Kezd meghalni a telefonom, vagy mi történik vele?

Figyelt kérdés

Van egy Huawei Ascend P7 telefonom, ami már 4 éves, nagyon elavult, de még mindig szinte tökéletesen működik a gyári KitKat verzióval, 2 apró hibát leszámítva: a kijelzője Full HD, de már 1 hónapja csak 720p-ben jelenít meg minden tartalmat, és már a névjegyében is ez van a felbontáshoz írva, átállítani nem tudom sehol! Ami pedig sokkal bosszantóbb, hogy ma reggel óta már a hangszórója is nagyon halkan szól, pedig a beállításokban mindenfajta hang ereje fel van nyomva a maximumra!

Szeptember elején már mindenképp le fogom cserélni, de addig is eléggé bosszantó! Mit tegyek?



2019. aug. 27. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

"Szeptember elején már mindenképp le fogom cserélni, de addig is eléggé bosszantó! Mit tegyek?"


Itt van a válasz a kérdésedben. Pontosan mi a gondod akkor? Mindjárt itt a Szeptember eleje, kibírod. Én 3 hónapig is kibírtam mobil nélkül.

2019. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na jó, de ha unatkozom, és zenét akarok hallgatni Youtube-ról... Na meg az ébresztő is fontos, amikor dolgozni kell menni!
2019. aug. 27. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Ébresztőnek egyelőre jó lesz a p7-ed. Zene nélkül csak kibírod Szeptemberig. Meg YouTube nélkül is. Inkább addig sétálj a levegőben.
2019. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem lesz jó ébresztőnek, mondom hogy nagyon halk, nem érted?!

Van itt valaki értelmes válaszoló is?

2019. aug. 27. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Értelmes kérdező megírta volna:


"Gyári visszaállítást már próbáltam, ezért ne fáradjatok annak ajánlásával, köszi!"

2019. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A gyári visszaállítás megoldja ezt? :O Na ezt nem tudtam, mivel ugye szoftveres dolog, a hangszóró meg hardver... nagyon köszönöm! :) És ez kb. mennyi időt vesz igénybe? Mert mostanában nincs időm félórát-órát várni, mint anno az EMUI frissítésénél!
2019. aug. 30. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmire nincs garancia, ez csak egy lehetőség, amit szokás megpróbálni, indokolt esetben.

Visszaállítás után sokszor kellemetlenebb (időigényesebb), hogy újra kell konfigurálni mindent.

2019. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!