Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon csak jobbra húzással...

Androidon csak jobbra húzással lehet fogadni a hívást, vagy ez alkalmazásfüggő?

Figyelt kérdés

Most nem az értesítési sávról van szó.

Az alkalmazások közötti turkálást szeretném elkerülni, ha azt mondjátok, hogy ez ilyen, akkor kár kísérletezni.

Megoldható, hogy ne kelljen csúszkálni, hanem csak egy ponton érinteni?

Android 5.1 Lollipop. Záróképernyőt nem használok, ha ez számít esetleg. Köszönöm előre is.


2019. aug. 27. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Inkább UI-függő, hogy melyik gyártó milyenre tervezi a saját kezelőfelületét és annak funkcióit! Nekem Huawei van (EMUI), ezen közéről kell a félkört balra húzni, ott van a zöld kagyló!
2019. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Alapból ilyen, de vannak úgynevezett launcher-ek, ami használhat más megoldást is.

[link]


[link]

2019. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 qkker1 ***** válasza:
87%
Nálam vagy a kagylót kell megérinteni, vagy felfelé húzni. Nokia3, és 7, droid 8-9.
2019. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, leminősítő nem én voltam, de megpróbáltam felfelé kompenzálni.
2019. aug. 28. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
Régebbi Samsungon gombnyomással is lehet hívást fogadni/elutasítani.
2019. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!