Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok Apple ID- t...

Hogyan tudok Apple ID- t letrehozni ugy, hogy ne azt irja ki, hogy "try again later"?

Figyelt kérdés

A lanyom kapott egy uj iphone- t . Probaltam neki apple id-t letrehozni, de az o szuletesi evet nem fogadta el, azt irta ki, hogy a szulok osszak meg az ovuket.De nekunk sincs. Aztan probaltam az en adataimmal, bankszamlaadatokat, mindent megadtam, de minding azt irja ki, hogy "Authorisation error.We cannot complete your request this time.Please try again later"

A lanyom nagyon csalodott, mert igy nem tudja hasznalni a telefont egyaltalan.

Mi lehet a gond? En minden adatot helyesen irtam be.



2019. aug. 30. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az apple supportot
2019. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom.Felhivtam.Segitettek. 😊
2019. aug. 31. 02:16
 3/4 anonim ***** válasza:
És mi volt a gond?
2019. aug. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Kuldtek egy linket, es ugyan azokat a lepeseket csinaltam meg csak mas feluleten. Erdekes modon ott be tudtam fejezni. Lehet, hogy hulyeseget mondok, de en a UK- ben vok es az az oldal amit ok kuldzek, az uk oldal volt. Talan ez volt a problema.
2019. aug. 31. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!