Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a telefonom...

Miért nem megy a telefonom ujjlenyomatolvasója gyári visszaállítás után? (Huawei P Smart)

Figyelt kérdés
Eléggé belassult a telefonom az utóbbi időben, így csináltam egy gyári visszaállítást, majd újraraktam az appokat. Közben észrevettem, hogy akárhogy próbálom nyomkodni az ujjam, képtelen felismerni. (Kb 10 próbálkozásból 1x megy neki). Korábban sohasem volt ilyen gond, mindig elsőre felismerte. Most vagy 8 alkalommal újra beállítottam az ujjlenyomatom, de a probléma továbbra is adott. Próbáltam megtörölni a felületet, az ujjam is, de semmi... Másik ujjal sem megy. Mi lehet a gond?

2019. aug. 31. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
ha van rá garancia cseréltesd ki
2019. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!