Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi note 7-nél más is...

Redmi note 7-nél más is tapasztalt fókuszálási problémát este, vagy menet közben? Értem ezalatt, hogy eléggé zavaró módon hol éles hol pedig pár pillanatra elhonályosodik, mert fókuszál.

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is Xiaomi telefonokat nézegettem, de mikor megnéztem néhány típus tesztvideóját, el is ment a kedvem tőlük. Csak úgy mint a Honor-tól, Meizu-tól, Huawei-től...


Szoftveres probléma, nem talál fókuszt. Ha van rá mód (igazából nem tudom) akkor válassz középre súlyozott fókuszmódot, ne automatát, amikor magának keresi a frame-ben a fókuszpontot. Mert ha folyamatosan változik akkor az életbe nem fogja tudni eldönteni hova tegye a fókuszt és az általad tapasztalt módon megbolondul. A lassabb fényképezőknél is így van.

2019. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahogy írom ezt nem mindig csinálja. Álló helyzetben, vagy ha lassú a mozgás nagyon jó videókat készít, és a fotózás funkciója is jó. Ha szoftveres probléma talán készül frissítés, vagy megpróbálok majd másik kamera progranot a play áruházból. Nem sok tapasztalatom van a Xiaomi telefonoknál a Note 4et és note 7et ismerem. A note 4nek nincs fókuszálási problémája, a note 7 viszont sokkal jobb fotókat készít, a panoráma képeknél nagyon látszik és pl a rovar fotózásnál sokkal jobban nagyítható. Ettől ha valakinek van esetleg tippje, ami hasonló árban jobb megírhatja. Az említett esetekben a fókuszálási probléma nagyon zavaró.
2019. szept. 3. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!