Honnan rendeljek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék rendelni egy Iphone SE-t de nem akarok egy vagyont kiadni érte, ezért nekem jó az alig használt is. Amazonon, Aliexpressen vagy újéshasznált (vagy legalábbis valami ilyesmi neve van) weboldalon gondolkodom. Valaki segítene hogy honnan rendeljem? Illetve tapasztalatokat is írjon akinek van, meg eladót.

2019. szept. 2. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Használtan csak laptopot vettem eddig. Kíníai oldalról ne rendelj, ott talán nincs is. Még ami szóba jöhet nemzetközi, az ebay, de ott a szállítás lenne egy 10-es.

Nézegess facebookos iphone adok veszek csoportban, jófogáson, hardveraprón, vaterán. Nézd meg az eladó értékeléseit, és olyantól vegyél aki jókat kapott. Az se hátrány ha ad rá garanciát. Vagy még lehetőség, olyan cég akik használt telefonnal kereskednek, így adnak rá garanciát (monitort-laptopot így vettem, kaptam 1-1 év garit).

2019. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ment a zöld.
2019. szept. 2. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!