Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek Oneplus 7 Pro...

Van valakinek Oneplus 7 Pro telefonja? Szereti, megérte megvenni?

Figyelt kérdés

Pár mondatot olvasnék szívesen a telefonról a véleményeitek alapján.


Negatívumok/pozitívumok?


2019. szept. 3. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyenem de én biztos hogy megvenném. Vagy inkább megvárnám az OP 7T Pro-t és azt venném.
2019. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Brandon41 ***** válasza:
Akkor elmondom a véleményem a telefonról. Nagyon jó, a sebessége és a kijelzője zseniális. Nekem nagyon tetszik a lekerekített kijelzője. Egy ideig 60hz-en használtam majd átváltottam 90-re hát nem hittem el hogy mekkora különbség van a kettő között. Sokkal gyorsabb gördülékenyebb lett. Tök jó hogy nem lóg be semmi a kijelzőbe, mivel én csak néha használom a szelfi kamerát, ezért úgy gondolom hogy engem nem veszélyeztet a motor elromlása. A gyors töltés is nagyon gyors. Mondjuk szerintem lehetne kicsit jobb üzemideje. Itthon viszont nem igen fogsz fóliát találni hozzá GSM üzletekben, már ha egyáltalán tudják hogy milyen telefon ez (mert volt olyan hogy nem is ismerték). Ha valamilyen fóliát akarsz szerezni akkor azt interneten intézd. USB-C JACK adaptert nem adnak. A gyári toknak néhány kivágás (töltő, mikrofon, hangszóró) széle szerintem egy kicsit vág, kicsit ilyen szar a széle. Ha valamilyen kérdés van kérdezz, amúgy most a héten jött ki rá az Android 10, és szerintem még a következő 2 főverzió is elérhető lesz rá. Ráadásul én a kéket vettem meg, annyira megtetszett hogy inkább egy kicsit ráfizettem, de nem bántam meg. Valami zseniális ez a szín, nagyon jól néz ki (és most szépen fogalmaztam), úgy hogy mondhatjuk azt hogy szerelem első látásra.
2019. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azóta már én is megvettem, kb 3 hete van meg. Tényleg jó telefon, repeszt mint atom. 2 bajom van vele mindössze, a súlya és a mérete. Előbbivel kapcsolatban sehol, semelyik tesztben nem találkoztam, így meglepetés volt amikor a kezembe fogtam, bár azért lehetett infót találni róla, csak nem gondoltam hogy tényleg ilyen nehéz lesz. Azóta már viszont majdnem megszoktam. A méretét tudtam, csak nem hittem ez tényleg problémát jelent majd, kissé nehézkes a zsebembe csúsztatni. Na de ezek legyenek a legnagyobb problémáim.

Egyébként nekem is a kék verzió jutott.

Te lecserélted a gyári védőfóliát?

2019. okt. 25. 22:08
 4/4 Brandon41 ***** válasza:
Nem, mivel itthon kb alig lehet kapni hozzá fóliát (GSM boltokban néztem). De már ideje lenne cserélnem, mert van rajta egy lyuk majdnem középen és az alján is kicsit levegős.
2019. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!