Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a telefonom...

GfMessi kérdése:

Elfelejtettem a telefonom feloldó kódját, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az most lényegtelen hogy hogy sikerült elfelejteni a lényeg az hogy nem tudom feloldani. Utánanéztem a dolgoknak hogy van ez a factory reset dolog na de a gond az hogy nem bírom kikapcsolni a telefont csak újraindítani... ha kiakarom kapcsolni akkor is kéri a feloldókódot. Gondoltam arra is hogy lemerítem és akkor ugye ki lesz kapcsolva de hát ha felrakom töltőre egyből elindul nem? Próbáltam azt is hogy újraindítom és arra a pár mpre ameddig kivan kapcsolva nyomom a a fel-le hangerőt de ez nem hozta elő amit kellett szóval nem tudom már mit lehetne még. Ha valaki tud segíteni az írjon már erre valamit. (samsung telefonról van szó)

2019. szept. 8. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem indul el attól, mert felrakod töltőre, csak kiírja, hogy töltődik.
2019. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha lenne kódfeloldó módszer, akkor bárki telefonját el lehetne lopni, és aztán feloldani. Így szrt se érne.
2019. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Itt keress rá a készülékedre:

[link]

és kövesd a lépéseket úgy, mintha ki lenne kapcsolva.


Ha nem megy, merítsd le, rakd töltőre, várd meg a 100% -ot, aztán húzd le töltőröl. Ekkor (ha nem hibás a firmware) kikapcsol teljesen. Utána mehet a fenti linken található hard reset lépései.


Apró megjegyzés: ez nagyon hasonlít a sok száz "találtam egy telót, de megtartanám" kérdésre. Ha ez a helyzet, itt ne várj illegális segítséget.

2019. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg olyan most hogy mondod :DDDD erre nemis gondoltam... Szó sincs ilyesmiről... És köszönöm a segítséget :)
2019. szept. 8. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
#2.)Pedig valszeg van rá gyors,praktikus módszer különben nem lopnák/rabolnák a telefonokat akár tucatjával is mint a nyár elején az évzárón ahol 50telót lopott el valaki és tutira nem alkatrésznek vitte őket.
2019. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Igen, van gyors és praktikus módszer, csak illegális.

De attól még az IMEI szám megmarad. Persze azt is át lehet írni, szóval csak idő és munka kérdése.

De kinek éri meg az a kis összeg a kótert?

2019. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!