Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonod van most? Ha...

Milyen telefonod van most? Ha tehetnéd, milyet vennél helyette?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 09:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Oneplus 3T-m van.


Igazából jelenleg nincs különösebb késztetésem, hogy lecseréljem, sebessége rendben van, üzemideje egynek elmegy. Fotózni, videózni szoktam még vele, abban mondjuk nem kiemelkedő, de arra elég, hogy lőjek vele emlékbe képeket.


Ha választanom kellene, akkor S10e vagy S10 lenne most a befutó.

2019. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Wadmalac ***** válasza:

S10+.

Majd ha kijön 2 év múlva az S12+ vagy akármilyen néven a köv. generáció, arra cserélem, vagy bármire, ami akkor éppen jó lesz.

Nem vagyok megrögzött márkahű. Ez a második Samsung S+ szériás telóm, eddig ez érte meg, legközelebb fene tudja.

A mostaniak közül semmire sem cserélném el.

2019. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Galaxy A50, és valamelyik darabra cserélném az S10 szériából. De egyébként teljesen meg vagyok vele elégedve.
2019. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Jelenleg: Xiaomi Redmi 4X 3/32GB


Októberben váltja Xiaomi Mi 9T Pro 6/128GB vagy a még bejelentésre váró Mi Mix 4.

2019. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Galaxy A50.


S10+, csak hát nem egy árkategória a kettő. :D

2019. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Én 2-3 évente cserélem a telókat kb. (Utolsó voltam)
2019. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Galaxy S8 Plust használok. Egyetlen zavaró technikai megoldás benne az ujjlenyomatolvasó helye. Sokkal jobb lenne a képernyőben, vagy akár alatta, de még a telefon oldalán is jobb helyen lenne.


Ezt leszámítva egy rossz szavam sem lehet rá. Egyszerűen teszi a dolgát szó nélkül. Az akku egy napot bőven kibír, a képernyő szép, és minden fut rajta, ami nekem kell. Szóval amíg ilyen jól fog teljesíteni, addig nem tervezek váltani. Ha a jövőben arra kerül a sor, akkor az aktuális Note modellt venném.


Ha viszont mégis most kéne, akkor Note 10 Plust vennék. Azzal pár évig megint ellennék.

2019. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Jelenlegi telefonom egy ősrégi Huawei Ascend P7, ami még mindig jól működik, csak már nagyon elavult! 2 héten belül megy a polcra, utódja pedig egy Samsung Galaxy A70 lesz, ami ártól függetlenül a legjobb számomra! Saját igényeim szerint találtam pár hasonló alternatívát, de mindent összeségében ez a legjobb!
2019. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Pocophone F1


Mivel munkaeszköz ezzel tudok 1 feleseget 2 gyereket eltartani így megbízható telefon kellett. Le nem cserélném hiszen tokeletes, nem is tudom mire tudnék komolyabb telefont hasznalni

2019. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Galaxy A50, teljesn megfelelő nekem, de ha teljesen mindegy lenne a pénz akkor iPhone 11 Pro Maxot vennék, mert még sosem használtam ios-t és kiváncsi lennék mit tud az agyonhypeolt Apple :D
2019. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!