Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Samsung S9+ telefont...

Megéri Samsung S9+ telefont venni?

Figyelt kérdés
Az a furcsa, hogy csak 12 MP a kamerája, a mostani Huawei telefonomnak pedig 40! Ettől még jó képeket csinál?

2019. szept. 11. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
fosadék, én utálom, de még pár hónapig ezt kell használnom
2019. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem a legújabb és legolcsóbb típus, de ár-érték arányban nagyon megéri, és szoftveresen is frissíthető "Pitére", ráadásul a Samsung S-széria mindig nagyon jó volt kamerában, a felbontás úgysem kizárólagos tényező a képminőségben!

Viszont egy Huawei is összeségében nagyon jó minőségű és megbízható telefon, kérdés melyik van Neked, mert például egy P30 vagy P30 Pro már túl jó ahhoz, azt nem éri meg S9+ -ra cserélni!

2019. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megéri S9re váltani, de én a helyedbe már inkább S10e-n is gondolkodnék.
2019. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Telekomnál kamatmentes részletre meg tudnám venni.
2019. szept. 11. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Szereted a Huaweit, bejött? Mert eddig az volt neked. Szerintem a mate 20 prot nézd meg, mert jó választás lehet!! Elképesztő milyen zoomra képes ráadásul.
2019. szept. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha te elhiszed a megapixeles baromságot, akkor neked max. Egy A50-et ajánlanék.
2019. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!