Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Samsung telefon dobozát meg kell tartani?

Ilyen kis vonalkodók vannak rajta csak.

Vagy elég a szerződés a Telenor-tól?

(Pl. garanciához, javítás stb.)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Telenor, Samsung, telefon, mobiltelefon, mobil, Telekom, Vodafone

szept. 11. 19:53  Privát üzenet  

A válaszok
Nem kell. De persze értékesebb lesz eladásnál, ha eredeti dobozában próbálod értékesíteni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 11. 20:46 Privát üzenet
Szerintem gari érvényesítéséhez nem kell a doboz, csak a 3 napos csere vagy az online elállás esetén. Ettől függetlenül én mindig elteszem, sok helyet nem foglal, és mikor majd használtan el akarod adni a telót akkor plusz pont lesz ha megvan.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 11. 20:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szolgáltatótól vettem neten egy Samsung Galaxy S9 készüléket és bekapcsoláskor már az Android Pie volt rajta. A szolgáltató oldalán azt írták, hogy Android Oreo-nak kellene rajta...
Miért kapcsol ki a telefonom?
Milyen telefont ajánlotok?
Milyen telefont vegyek? (részletek lent)
A 360 full telefontok üvegfóliával is felrakható? Samsung A50
Melyik telefon jobb? Galaxy S10 vagy Huawei P30?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!