Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoktad tölteni a telefonodad...

Szoktad tölteni a telefonodad a suliban az osztályteremben ahol tudod? Ha nem szabad miért nem? Nem félsz hogy bármikor elmehet az áram? Nem lesz baja ettől a telónak?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Van vesztoltom azzal toltom

Suliban is toltom van, gyorstoltom is.

Semmi baja nem lesz a telefonnak ha elmegy az aram

2019. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Energiacellát használok, sokkal jobb, és kényelmesebb.
2019. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi történne, ha elmenne az áram?
2019. szept. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer leszidott az igazgató amiért "levertem a biztosítékot a töltőmmel"!

A telefonomat visszakaptam az igazgatóságon ahol egy kockás lapon levezettem, hogy a töltő által felvett áram mekkora lehetett és kérdeztem, hogy vajon hogy verhette volna le amikor a kisautomata névleges áramának 300-ad részét vette csak fel a töltőm. Gyorsan kiderült, hogy nyilván semmi nem történt a hálózattal, csak szemet szúrt nekik a telefonom ottani töltése...

2019. szept. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Az a vicc, hogy én is ismerek olyat, akinek leverte az automatát, de az a dugasztáp szénné is égett belül, miután saját hibájából művelte ezt.

Az érdekesség kedvéért még a telefonban is kárt okozott.

Egyébként semmi gond nincs az áramszünettől, néha nem is értem, akkora hülyeségeket bírtok kitalálni (laikusok...).

Múltkor valaki még ezért is berágott ezen az oldalon, hogy laikusnak neveztem, mert azt hitte, ez valami nagyon durva sértés.

Tényleg nevetséges, mekkora hülyék vannak...

2019. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szeditek az ilyen hülyeségeket, hogy gondot okoz a töltésnek ha elmegy az áram...? :D
2019. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Nálunk szabad, mert sok az ingázó. Itthon falun többször megy el az áram, mint a városi iskolában. :D De nem értem hogy miért lenne baja. A villámlástól lehet, de attól, hogy nincs áram, mégis hogy?
2019. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy ezek ilyen laikus aggodalmak, tele van az oldal ilyenekkel.

Félnek a túl nagy áramú adaptertől, nehogy tönkretegye a telefont (butaság: fizika, általános iskola).

Félnek a kis áramú (standard 500 mA) töltéstől, mert hűha!

Múltkor volt egy kérdés, hogy ő úgyis ráér egész éjszaka tölteni, nem lenne elég neki 500 mA?

Erre elmagyarázom, ezt a kímélő töltést én hogyan oldom meg.

Utána megkérdezi, hogy ez nem árt neki?

Erre már nem írtam semmit, mindennek van határa.

Direkt írtam, hogy kímélő, erre visszakérdez.

2019. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!