Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Hol lehet Ulefone S7-hez akkumulátort venni?

1 év alatt tönkrement, másik kellene bele.

Keress kérdéseket hasonló témában: akkumulátor

szept. 11. 23:13  Privát üzenet  

A válaszok
mondjuk az aliexpress-ről: [link]

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 12. 06:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi. Valami magyar nincs?

Nekem nem nagyon hihető, hogy 2000-2500 Ft, ingyenes szállítással Kínából?

Meg pl. az 1. ajánlat: 3500 mAh-s akku belefér az eredeti 2500 mAh-s helyére?

# 2/4Időpont szept. 12. 11:16 Privát üzenet

Az élet már csak ilyen, tele van kockázatokkal.

De aki mer veszélyesen élni és még 2500 forintot is feltesz egy lapra (akkura), akár még jól is járhat, ha bejön neki a vakmerőség.

Mindennek tetejébe itt adottak a vásárlói visszajelzések is, én azok alapján szoktam dönteni.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 12. 11:30 Privát üzenet
Egyébként igen, a méret miatt nem kell aggódni.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont szept. 12. 11:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4 éves Samsung Galaxy S4 telefonom van. Akksija kezd rosszalkodni. Cseréltessek benne akkumulátort vagy vegyek egy új telefont? Ha vennék telefont akkor továbbra is az 5 colnál...
Clear View tok mennyire meríti az akkumulátort? És mennyire stabilan van benne a telefon?
Ha Android telefonon a menü az több oldalból áll, akkor az jobban meríti az akkumulátort?
Új akkumulátort rakattam az Iphone készülékembe, van bármi fontos tudnivaló ezzel kapcsolatban?
Iphone akkumulátort szeretnék cserélni, írnátok megbízható helyet Budapesten, ahol tényleg megcsinálják és nem vágnak át?
Hol tudok vásárolni Magyarországon Ulefone be pure mobilba akkumulátort?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!