Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei miért nem érzékeli a...

A Huawei miért nem érzékeli a Micro sd kártyát?

Figyelt kérdés

Huawei y6 2018

Működik, le is formáztam, de ha bele szakad sem látja. Mi a baj? Azon volt mind a 800 zeném és 400 képem😢

(Lány vagyok szóval úgy magyarázzátok 😂❤)



2019. szept. 12. 05:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha leformáztad azért, magyarul letöröltél róla mindent
2019. szept. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a formázás elött se látta és azt se ajánlja fel ha valamit leakarok tölteni, hogy oda rakjam. Egyáltalán nem is érzi.
2019. szept. 12. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Számítógépben próbáld meg. A laptopokban szokott lenni nagy SD kártya olvasó, adaptert pedig adnak a kártyahoz.
2019. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam, érzékelte is. A telefon nem látja, de nem tudom miért.
2019. szept. 12. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerűbb és gyorabb megoldás, ha elviszed egy telefonszervizbe, vagy a szolgáltatód boltjába, ahol egy hozzá értő ember meg tudja vizsgálni az összes lehetőséget és vagy meg tudja oldani a problémád, vagy legalább el tudja magyarázni, hogy miért nem lehet megoldani, mit lehet vele kezdeni...


itt mindenki csak találgatni, ötletelni tud, ami nem sokat ér anélkül, hogy látnánk a készüléket.

2019. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!