Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

A Huawei miért nem érzékeli a Micro sd kártyát?

Huawei y6 2018

Működik, le is formáztam, de ha bele szakad sem látja. Mi a baj? Azon volt mind a 800 zeném és 400 képem😢

(Lány vagyok szóval úgy magyarázzátok 😂❤)

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, kép, fotó, Huawei, kártya, Micro SD, lány

szept. 12. 05:27  Privát üzenet  

A válaszok
Hát ha leformáztad azért, magyarul letöröltél róla mindent

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 12. 07:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De a formázás elött se látta és azt se ajánlja fel ha valamit leakarok tölteni, hogy oda rakjam. Egyáltalán nem is érzi.

# 2/5Időpont szept. 12. 10:58 Privát üzenet
Számítógépben próbáld meg. A laptopokban szokott lenni nagy SD kártya olvasó, adaptert pedig adnak a kártyahoz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 12. 11:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már megpróbáltam, érzékelte is. A telefon nem látja, de nem tudom miért.

# 4/5Időpont szept. 12. 11:47 Privát üzenet

szerintem egyszerűbb és gyorabb megoldás, ha elviszed egy telefonszervizbe, vagy a szolgáltatód boltjába, ahol egy hozzá értő ember meg tudja vizsgálni az összes lehetőséget és vagy meg tudja oldani a problémád, vagy legalább el tudja magyarázni, hogy miért nem lehet megoldani, mit lehet vele kezdeni...

itt mindenki csak találgatni, ötletelni tud, ami nem sokat ér anélkül, hogy látnánk a készüléket.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 13. 11:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Huawei telefonom nem érziékeli az egeret mért nem? Egy másik telefon ami szintén huawei érzékeli és működik is. SCL-L01 az enyém.
Huawei mate pro 10 hol lehet OTG bekapcsolni mert anélkül nem érzékeli usb?
Huawei P8 Lite készülékem nem érzékeli a SIM kártyát (azt írja ki, hogy csak segélyhívás). Mit tudnék vele csinálni?
Huawei P smart 2019et miért nem érzékeli a külső akksi?
Huawei P20 Lite telefonom miért nem érzékeli a 3 gyűrűs headsetet?
Huawei P20pro mobiltelefon usb type c csatlakozója a fülessel nem megfelelően működik. Teljesen kitisztítottam, még sem érzékeli. Mi lehet a baja?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!