Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok érveket mondani, hogy...

Tudtok érveket mondani, hogy miért érdemes az Iphone 11 Pro-t megvenni? 512 GB verziót. Eddig androidot használtam, most érzem, hogy az Apple felzárkózott egy kicsit.

Figyelt kérdés

2019. szept. 13. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudok. Ez csak fszméregetésről szól, hogy valaki ki tud adni 600ezer Ft-ot egy telefonra.
2019. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Úgy mint eddig, az aktuális legdrágább iPhone tekintély kölcsönöz. Az mellékes, hogy jobb lett a kamerája. :-)
2019. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudok. Értem én, hogy PRO, na de vegyük átt, mire használ egy telefont egy PRO felhasználó?


Fényképez és videóz? Ha tényleg profi fotózásra kell, akkor valószinűleg van egy komolyabb fényképezője erre a célra. Munkában ha mondjuk kell neki elfogadható vagy jó minőségű képeket készíteni, arra jó lehet. De erre szinte bármilyen középkategóriás telefon elég.


Grafikai munkát végez? Arra vannak más eszközök, amiken kényelmesebb dolgozni, és nem korlátoz a kis kijelző. De ha már telefon, akkor erre a célra a Galaxy Note 10 megfelelőbb lenne, elvégre ahhoz tartozik egy S Pen, és támogatja a Samsung Dexet azaz nagy képernyős üzemmódot.


Videóvágás? Ne már. Jó, persze, lehet. Teáskanállal is lehet gödröt ásni, de sokkal kényelmesebb mondjuk egy ásóval.


Mail/üzenet/hívás/videóhívás?

Bármilyen modern telefon megteszi erre a célra.


Játék? Hogy hozható össze valami olyan a játékkal, aminek a neve PRO? Persze, biztos, hogy mindent visz akadásmentesen, de a felső kategóriás telefonok közül ez mindre igaz.


Érintéses fizetés? Ahhoz sem kell iPhone.


Búvárkodás? Butaság erre a célra iPhonet venni, mert előbb utóbb beadja a derekát.


Zenehallgatás vagy filmnézés? Az sem egy PRO felhasználási terület. És minden jó erre a célra egy jó fülessel párosítva és decens kijelzővel.


Zeneszerkesztés? Hát, ugyanaz a helyzet, mint a videószerkesztéssel. Lehet, de ilyen kis képernyőn nem az igazi. És ha már, akkor egy Stylus jó lenne hozzá.


Banki ügyek intézése? Középkategóriától felfelé bármi jó erre is.


Jegyszetelés, szövegszerkesztés, prezentáció készítésére, prezentálásra? A telefon még mindig nem erre való, és bár lehet vele, sokat fogsz káromkodni közben. De ha erre szeretnéd használni, akkor megint csak azt tudom mondani, hogy a Galaxy Note szériával 8-astól felfele jobban jársz.


Adattárolás? Akkor nem lenne hátrány egy olyan telefon, ami Micro SD-vel bővíthető


Poháralátét? Az van olcsóbban is. Szóval Szerintem ez továbbra is egy jó, de túlárazott telefon, ami továbbra is csak korlátozva használható dolgokra, amit nem telefonnal szoktak csinálni. És még ezekre a dolgokra sem a legalkalmasabb a konkurensek közül. Szóval részemről ennyi. Tetszik nekem is mint telefon, de ha fele ennyibe kerülne, akkor is mást vennék...

2019. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Van aki 20 milliót is ki tud adni egy autóra, pedig az sem tud repülni. Mit kell ezen szenvedni?
2019. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
100%

Szia!


Ha udén vennék új IPhone-t akkor a Pro a befutó.

Most 4K-s kisfilmeket csinálok a 8 plus-szal. Igazából nekem még nem nyújt többet. Megjelenés óta használom, még 2 év biztos van benne, akkor tervezek cserét és hát a sima Pro a kiszemelt egyenlőre. A Pro max batár, már inkább iPad nagyságú, cipeli a halál.

2019. szept. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miben jobb? Pl egy feleannyiba kerülő Note 9 mellett mivel jobb a 11 Pro?
2019. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

@14:43


HA volt már 20 milliós autód, akkor talán tudod hogy az miben ad többet mint egy 4 milliós. De az miben emeli az életed minőségét hogy veszel egy túlárazott telefont amin mondjuk rohadt jó a kamera? Gigamega uhd minőségbe fel tudod tenni hogy mit ettél ebédre?

2019. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

"De az miben emeli az életed minőségét hogy veszel egy túlárazott telefont amin mondjuk rohadt jó a kamera?"


Abban, hogy most a zsebedben hordasz éjjel-nappal egy telefont, amivel bármikor 1 mp alatt behozod a kamera funkciót, és olyan képeket lősz vele, ami MEGKÖZELÍTI a DSLR gépek minőségét, amit egy nagy táskában kell magad után cipelned, és 2 perc, mire összerakod és beindítod. És nemcsak a kaját lehet vele fényképezni, hanem pl egy naplementét, egy ismerőst, egy utcai érdekes eseményt, BÁRMIT, ami érdekes lehet.

2019. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs érv rá, mert nem éri megvenni. Az apple egyáltalán nem zárkózott fel, még mindig le van maradva.
2019. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alex Fly ***** válasza:
100%
@8: ez kb. minden jobb készükékre igaz. Sok esetben még jobban is, mint az iPhone-okra...
2019. szept. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!