Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-on az iCloud biztonsági...

Iphone-on az iCloud biztonsági mentés adatait hogyan lehetne elérni?

Figyelt kérdés

Májusban csináltam utoljára biztonsági mentést, ami fenn van iCloudon.

Azokra a képekre lenne szükségem amik ott vannak. Viszont ezt sehogy nem tudom megtekinteni. ICloudon annyi van biztonsagi mentes de ugye azon belül nem lehet böngészni.

Telefont helyreállítottam azzal a biztonsági mentéssel, viszont nem töltöttek be a képek. Este mikor még folyamatban volt a képek “visszatöltése”, tehát fehéren láttam az albumomat. 2700képet írt. Reggel mikor néztem ez valamiért leredulálódott 1200ra. Így is egy csomó kép még mindig fehér, nem tölt be. Hova tűntek? Mit tudnék csinálni? Gépről esetleg el lehetne érni ezeket az adatokat?


Bocsi nagyon hülye vagyok a témához ezért is lenne fontos ha segítene valaki...

Köszi előre is.



2019. szept. 13. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beléptem gépen az icloudba, de csak a frissen feltöltött képeket tudom megnézni. Amik kellenének azok a biztonsági mentésben vannak, azt pedig nem lehet megnyitni. 😫
2019. szept. 14. 00:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az iCloud-os mentésben nincsenek benne a fotók, azokat csak az iTunes mentésben találnád meg, ha lenne olyanod. Ha iCloud fotó szinkronizáció volt bekapcsolva, az csak szinkronizáció (tehát ha törölsz valamit a telefonon, törli a felhőből is és fordítva), a fotók mentését ilyen módon nem tudod megoldani, másképpen kell(ett volna).
2019. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!