Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Váltanék androidról iPhone...

Váltanék androidról iPhone XR-ra. Mennyire nehéz "átszokni" az új rendszerre? Mennyire bonyolult a fájlmozgatás iOS-ről PC-re? Vannak hasznos ingyenes alkalmazások is?

Figyelt kérdés

2019. szept. 14. 14:31
 1/9 A kérdező kommentje:

És egy negyedik kérdés:


Az Apple böngészőin lehet egyszerre több (tíz, vagy akár negyven) böngésző "fület" is megnyitni? Vagy van olyan böngésző, amit iOS-re letöltve ez megoldható?

2019. szept. 14. 14:33
 2/9 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon könnyű volt átszokni. Először, még 7 éve egy Galaxy S3-at, majd S5-öt használtam, utána váltottam az iPhone 7-re kb 3 éve. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, végig jól szolgált, most fogom megvenni a 11-et. A fájlmozgatás nekem egyáltalán nem bonyolult, de én Macet használok.
2019. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak tőled függ. Nekem nem zavarna szerintem ha iosre váltanék.
2019. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az a Chrome van iOS-re is. Fényképeket meg simán csak átmásolod a gépre.
2019. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Fényképeket könnyen átmásolom ide, vagy oda, ez jó.


De videókat és zenéket?

2019. szept. 14. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz azokkal se kínlódni, hidd el.
2019. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor viszont nem értem, hogy miért mondják, hogy PC-re mozgatáshoz iTunes kell, mert máshogy nem lehet?


Örülök, ha ezek tévednek és nektek van igazatok!

2019. szept. 14. 22:43
 8/9 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
Fájlok átmennek. Viszont szinkronizáláshoz kell az iTunes. Zene, filmek, naptár. Stb.
2019. szept. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De azzal nagyon bonyolult lesz az két irányú fájl csere?
2019. szept. 15. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!