Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A WeChat nevű alkalmazáshoz...

A WeChat nevű alkalmazáshoz szeretnék segítséget kérni. Sajnos blokkolták a profilom és szeretném feloldani de ehhez egy másik ember segítségére van szükségem aki már fél éve használja az alkalmazást. Valaki esetleg tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Alkalmazás, blokkolás, feloldás, WeChat,

2019. szept. 15. 12:50
 1/2 anonim válasza:

Hát...Én sajnos elfelejtettem a jelszómat. nem kérhettem sms szart. vagyis kérhettem,de sohase fogadta el.

letiltották a profilom stb.

akkor egy új facebookkal próbálkoztam. sehogy sem engedi a magyarokat szerintem. add fel.

pedig nekem is nagyon fontos lett volna...a kameráim csak ezzel a fos programmal működnek.


nem értem minek bonyolítják túl. kk sokszor kéri a régiót s a telószámot.


ha annyira népszerűsíteni akarják akkor változtassák már meg.

legyen már egyszerűb s könnyebb és VALÓBAN MINDENKI HADD HASZNÁLHASSA!!!!


sztem mindenkinél csak egyszer sikerükl s csak egyszer regisztrálhat s sztem mindenkit le is tilt okkal vagy ok nélkül is.

nagy fos.

bár a kameráim facebookkal is működne..

az állandóan frissűl,de nem akarják h mással is működjön pl facebookkal. csak ezzel a szar wechattal.

minek találták ki??? fos az egész.

2019. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt én se értem. Annyira meg van bonyolítva ez az egész. A vicces pedig hogy egy párkányi barátnőmnek működik a mai napig is. Ha esetleg nem tudod hol van Szlovákiában pont Esztergom mellett, azaz a határon.
2019. okt. 12. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!