Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy új díjcsomagom ami...

Adott egy új díjcsomagom ami mellé vettem egy készüléket. A csomag neve Vodafone Red Live HS (2év, e-Pack) ami tartalmazza a Connect ás Social passt?

Figyelt kérdés
A reklámból hallottam és utána is kérdeztem személyesen telefonon az ügyfél szolgálatnál, hogy elvileg Video pass szolgáltatás is jár mellé de ha youtube vagy hbo appot megnyitom és használom le vesz az adatforgalmamból nem keveset.Valaki járt már így?Elég nagy gyökérnek nézett az ügyintéző, az is érdekes hogy a jelenlegi díjcsomagom mellé megtudom venni a Video passt ha az van nekem akkor miért tudom megvenni?(elég összecsapott kérdés lett)

2019. szept. 16. 15:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!