Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Air Pods 2 vagy SkullCandy...

Air Pods 2 vagy SkullCandy Riff vásárlás előtt állok, ti mit vennétek?

Figyelt kérdés
Az Air pods-ot venném szívem szerint , az árán nagyon nehezen de túltenném magam, de szerintetek megéri megéri a Riff (16k)-szembeni 52k forintot ?

2019. szept. 16. 22:36
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:
A skullcandy hangja hosszabb zenehallgatás után fárasztó, idegesítő lehet. Igaz nem hallottam, de sok mást igen, ebben a kategóriában, ennyiért tudom milyen hangzást nyújt. Én airpods 1-et használok több, mint 2 éve és több óra után is kellemes hangzása van. Napi szinten hallgatom. Drága, de hosszútávon és gyakori használat mellett megéri. Én irodában használom és jó, hogy hallom a környezeti zajokat is.
2019. szept. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Morzsi007 ***** válasza:
Annyit hozzátennék, hogy egyszer hallgattam egy Scullcandy wireless fülest 25E körül volt az ára, a pontos modellt nem tudom már. Mikor megszólalt a zene meglepődtem, milyen szépen szól, aztán jöttek a magas hangok, 10 másodperc után már lejött, hogy mégsem tetszik, mert a magas frekvenciák idegesítettek. Ha fontos, hogy kizárd a külső zajokat, akkor ne Airpods-ot vegyél, egyébként nem fogsz csalódni a hangzásban, főleg, ha iPhone-nal hasznáod. Remélem tudtam segíteni.
2019. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat, igen Iphone-al használnám.
2019. szept. 17. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!