Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van belső hangot (intarnal...

Van belső hangot (intarnal audio) is felvevő screenrecorder root és bármi pénzért megvásárolható eszköz nélkül androidra?

Figyelt kérdés

Fontos hogy nem akarok csak ezért egy fülest venni, vagy rootot rakni a telefonomra

Telefonom: Xiaomi Redmi 5 plus (android 8.1 oreo)



#Android #Screen_recorder #Root_nélkül #Mi_5_plus
2019. szept. 18. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van képernyővideó-felvevő alkalmazássom gyárilag és az veszi az "internal audio"-t. Xiaomi Redmi 4X.
2019. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És kine master-ben neked működik, hogyha berakod a videót, akkor hang is hallatszódjon?

Vagy ezt külön be lehet állítani?

Amúgy már a xiaomi-nak is írtam ezzel kapcsolatban, de arra még semmi válasz.

2019. szept. 24. 17:34
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem ugyan Blackview telóm van,abban is van gyári képernyő felvevőd,csak nem szeretem.Én az Apowersoft-ot szoktam használni a képernyő felvételre használni.Hangot minden felvevő csak külsőt rögzít,szóval a minőség romolhat.KineMaster szerkesztőt azt használom,a hangot automatikusan berakja a videóval együtt,de van olyan opció,ahol még a videóról le is lehet szedni külön a hangot.Remélem segítettem^^
2019. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a gyári hangot is felvesz. Elephone s7en próbáltam
2019. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!