Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem a...

Melyik telefont vegyem a három közül szerintetek? (iPhone7 ről váltok)

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 20. 05:51
 1/7 A kérdező kommentje:
2019. szept. 20. 05:52
 2/7 A kérdező kommentje:

Belinkelem külön! 😂


(Ez tetszik a leginkább) [link]


[link]


[link]

2019. szept. 20. 05:53
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Huawei p30 pro a legjobb választás.

Nem leszek népszerű, de a Samsung és az iPhone már nem olyan jó, mint régen voltak. Persze felső kategóriás készülék mind, nem mondom, hogy szar. De a huawei tudja most a legtöbbet kihozni a telefonokból. Én mindenképp azt választanám, de persze rád van bízva, egyik sem rossz.

2019. szept. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Morzsi007 ***** válasza:
76%
Az szerintem túlzás, hogy a Huawei P30 Pro tudja a legtöbbet kihozni a telefonokból. Ahhoz kellenek jól használható szoftverek is. Az biztos, hogy az iPhone tartja a legjobban az árát és azt tudod legtovább használni. Ha szeretnél a rendszerrel különösen foglalkozni vagy sok mindent testreszabni, mert neked ezek fontosak, akkor ne az iPhone-t vedd meg, egyébként meg azt válaszd, ami neked tetszik.
2019. szept. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
46%
Ha meg eddig is iphone-od volt és pénzt szeretnél költeni, akkor vegyél ismét iPhone-t. Legalább is Én nem tudnám mrgszokni az Android rendszert, 12 év iOS után az biztos.
2019. szept. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy könnyebb legyen összehasonlítani:


[link]


(Mi nem tudhassuk, hogy neked mi a fontosabb egy telefonban)


Pro/kontrát egyikről se tudok írni, mert még egyiket se használtam.

2019. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ajánlok, de azt leírhatom mit miért választanék:


Samsung Galaxy S10: Eszméletlenül gyönyörű készülék szerintem számomra a valaha készült legszebb telefon és a kijelzője is a legszebb amit eddig láttam egyszerűen jó lehet elővenni a zsebedből és ránézni.


Huawei P30 Pro: Egyértelműen övé a legjobb kamera viszont a jövőbeni támogatottsága miatt kicsit tartanék tőle most is egy nagyon lecsupaszított droidot kapott már csak és kitudja milyen saját rendszerrel fog előállni a jövőben a huawei.


IphoneX: Rendszerből és gesztusvezérléselből adódóan én apple termékeket használok. Minden sokkal-sokkal smoothabb érzés rajta bármit is csinálsz. Lehet nem olyan szép mint a Samsung, és nem csinál olyan jó képeket mint a huawei, de ha egyszer megszokod az iOS-t akkor nem bírnál ki 1 napot sem androidos készülékkel.

2019. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!