Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom előleg fizetés?

Telekom előleg fizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Akartam rendelni egy telefont a 0ft-os ajánlatok közül (Huawei P30 Lite) a T mobil oldaláról, aztán feldobta a végén, hogy 70 ezer forint előleg befizetés szükséges.


A telefon összesen kerül 90en valaháyn ezer ft-ba. Ezt komolyan gondolják? Ha személyesen bemegyek nem lehet elintézni hogy ne legyen előleg ? felőlem ellenőrizhetnek bármit, van állandó keresetem és nincsenek tartozásaim / hitelem...


2019. szept. 20. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ha személyesen bemegyek nem lehet elintézni hogy ne legyen előleg ?"

Nem valószínű, de menj. A kiválasztott díjcsomaggal személyesen is ennyi lesz.

2019. szept. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van Telekomos előéleted? Nincs, az előlegből ítélve. Az előleg egy biztosíték a Telekomnak, hogy nem csak azért akarsz Telekomtól telefont, hogy majd Jófogáson eladd, aztán senki nem fizeti a telefon törlesztőjét meg a havidíjat. Majd 2 év múlva igénybe veheted a 0 Ft-os ajánlatokat, akkor kisebb (gyakorlatilag nulla) a valószínűsége, hogy 2 év rendes ügyfélként viselkedést dobsz azért, hogy ingyen kapj telefont törlesztővrl és eladd az árában...



Nincs itt semmi látnivaló, kérem oszoljanak.

2019. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, értem így már logikusabb.
2019. szept. 21. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!