Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri frissíteni IOS 13-ra?

Megéri frissíteni IOS 13-ra?

Figyelt kérdés
iPhone 7 plus-om, és tudom azt mondjak gyorsabb lesz de nekem igyis gyors. Vajon megéri most vagy várjak még vele?
2019. szept. 21. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Megéri.
2019. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. SE-re is simán felment, de mindenképpen dugd töltőre, mert nagyon sokáig fog letölteni.
2019. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, megéri. Gyorsabb lesz és ráadásul vannak hasznos új funkciók benne.
2019. szept. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lett rossz, érdemes frissíteni általában.


Ha iPad-ed is van, meg Mac-ed is, akkor viszont érdemes várni arra, hogy az iPad OS és az új macOS is megjelenjen (iPad OS ebben a hónapban, macOS meg ki tudja, ősszel..), mert több új funkció úgy fog együtt működni, a jelenlegi verziókon nem lesz jó.


Egyesek megvárják az iPad OS-t, ami vagy a héten, vagy a jövő héten érkezik, mert ezzel egyidőben a 13.1 is várható, szóval ha nem sietsz, óvatosságból lehet, hogy érdemes kicsit várni még. Én mondjuk nem vártam, a hét végén felpattintottam rá, 2-3 óra szüttyögés után már nem is merült, mint az állat (fotók újraszkennelése, kereső adatbázis optimalizálása stb.) :-).

2019. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!