Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note 10 vagy iPhone 11?

Note 10 vagy iPhone 11?

Figyelt kérdés

2019. szept. 23. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mi a pontos kérdés ? Egyikse jobb mint a másik 2 különboző telefon amik 1 szinten vannak. Én a Note 10 amit választanék, már ha meg tudnám venni.
2019. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Kinek mi. Ha Apple számítógéped és tableted van, amivel sokat is dolgozol, és hozzá vagy szokva, továbbá szereted valamiért, akkor számodra talán az iPhone jobb választás.


Ha viszont nem Apple ökoszisztémában éled az életed, akkor érdemes a racionális érvek egymás mellé sorakoztatni, na meg azt, hogy melyik tetszik.


Viszont amennyiben a második lehetőség áll fenn nálad, én a helyedben a Note 10-et választanám. Hogy miért?


-Nincs notch

-Van S Pen

-Alkalmasabb jegyzetelésre

-Alkalmasabb kreatív munkára

-Alkalmasabb egykis képszerkesztésre

-Ha nagyon kell, videóvágásra is

-Alkalmasabb prezentáció készítésére szükséghelyzetben

-Egyszerűbben készíthetsz szelfiket.

-Alkalmas prezentáció előadására

-USB C-s, és kapsz Micro-USB adaptert is.

-DEX üzemmód

-Hamarabb kivált egy számítógépet, mint egy iPhone

-Az összes tárolt képed egyszerűen megnézheted nagyban

-Nyitottabb rendszer.


Na ezek a racionális érvek, és ezek némelyikét a való életben is kihasználod. Ezzel szemben az iPhone amit nyújt:

-Nagyobb teljesítmény (amit nem veszel észre, csak ha benchmarkokat futtatsz hobbiból)

-Gyorsabban nyíló alkalmazások (kb 0,3 másodperccel, amit szintén nem veszel észre)

-"Feltörhetetlen" (A Note 10 is nagyon jól védi az adataid. Annyi a különbség, hogy ha valaki ellopja, egy hard reset kíséretében a tolvaj tudja használni, az ADATAID NÉLKÜL. De ez neked mindegy lehet, ha úgysem kapod vissza.)

-Éééés kb ennyi.

-Na meg nagyobb menő-faktor.

2019. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
55%
Az előttem lévő 2/2es egész jól leírta de szerintem a Samsung is elég menő. iPhoneos voltam de nem bánom hogy hogy androidra cseréltem nem jobb vagy rosszabb de valamivel olcsóbb és többet is tud. Nem haragszok az Applera de lehet hogy jobb választás
2019. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
35%
2/3 bocsánat
2019. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mind 2 van, igaz Iphone- ból a 11 pro max.

Mindkettő szerethető, és mindkettőnek vannak hátrányai.

Azt vedd amelyik jobban tetszik.

Ha töltenél is le filmet zenét stb, akkor droid.

Ha ezek nem fontosak akkor Iphone.

2019. okt. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!