Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törött kijelző, Csere vs....

Törött kijelző, Csere vs. Javítás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tegnap eltörött a Samsung Galaxy J3 (2016) telefonom kijelzője, ami már 3 éve hűen ki szolgát. DE a javítás elég sok lenne, több ismerősom szerint nem éri meg. Amúgy is szerettem volna májusban telefont cserélni(ballagás körül), de addig mi legyen? Inkább vegyek most újat szerintetek, vagy ne sajnáljam a pénzt, az amúgy nem rossz állapotban lévő, telom javítására??



PS. Milyen közepes árkategóriájú, jó(esetleg Samsung) telefont ajánlotok? Nincsenek nagy igényeim, max.jó aku, kényelmes használat és NE legyen olyan törékeny semmiség..



2019. szept. 23. 16:43
 1/5 meszike91 ***** válasza:
Csere, arra egy fillért sem érdemes költeni!
2019. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ezt sejtettem, de a szívemhez nőtt kicsit... :(
2019. szept. 23. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg csere.


Mondjuk akár meg is lehetne csinálni óccón, vannak cserekijelzők ebayről 5-6 ezerért. De eladni akkor sem tudod, mert nem nagyon kell ilyen régi és gyenge telefon már senkinek. Még neked se, hidd el!


Új samuk egész jól lettek ár/érték arányban, közelítettek a xiaomihoz. Szóval amelyik belefér a keretedbe, azt nyugodtan választhatod. Érdemes a méretet is nézni (kijelző manapság már nem mérvadó. Inkább a telefon szélességéből lehet következtetni a kézbenfoghatóságra).

Tehát a galaxy a40 a50 a70 mind jók ár/érték arányban, ha maradnál a samunál, bátran maradhatsz 🙂

2019. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 meszike91 ***** válasza:
41%
Az a telefon 2016-ban is sz@r volt. Semmi értelme ragaszkodni hozzá. Ha eldöntötted mennyit szánnál egy újra, akkor szerintem kérdezd meg milyent érdemes annyiért venni!
2019. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz!

Az A50, A70 et nézegettem, ezekről mi a véleményetek? Esetleg nem Samsung készülékek, ebben az árban?

2019. szept. 23. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!