Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Iphone...

Mi a véleményetek az Iphone 6s ről?

Figyelt kérdés
Nem volt még iPhone-om,és gondolkozok rajta,hogy azt kérjek karácsonyra. Még gyerek vagyok jóformán (nem 10-11 éves azért :D),szóval nem szeretnék ennyinél drágább telefont. Hamar tönkre megy? Megéri ezt venni? Sokat kell szervizelni? Milyen a kamerája?

2019. szept. 23. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Hamar tönkre megy? - Ha vigyázol rá, akkor nem. Amúgy készülékfüggő.

Megéri ezt venni? - Szerintem manapság már nem éri meg. Úgy tudom, hamarosan újabb frissítést sem fog már kapni a 6s.

Sokat kell szervizelni? - Tapasztalataim szerint megint csak készülékfüggő. Nekem eddig (még) nem volt vele gondom, ellenben egyik ismerősömnek másfél év után tönkrement a 6s-e.

Milyen a kamerája? - Szerintem jó. Tetszik, hogy fotókészítéskor automatikusan "mini- videót" is készít a telefon.

2019. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez a méret nagyon kicsi. Hát meg nagyon régi a készülék. Az ára meg... hasgnáltan 50 ezer. Ennyiből újat jobbat lehet venni, pedig azon ott az áfa is.
2019. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a (gyors) válaszokat! :)
2019. szept. 23. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha iphonet szeretnél használtan, akkor minimum 7-est vegyél. Van már 60 ezerért is.
2019. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!