Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Huawei p9 lite 2017 telefonom van, aminek 16GB az alaptárhelye, illetve vettem bele egy szintén 16GB-os SD kártyát. A problémám az, hogy egy bár hónapja folyamatosan kiírja, hogy a tárhely 99%-a betelt. Nem értem hogyan, ugyanis az összes képemet és zenémet áttettem SD kártyára, csak az alkalmazások maradtak amiket nem lehet áttenni. Próbáltam már hogy az alapértelmezett tárhely az SD kártya legyen, de akkor azt írja ki, hogy a telefon titkosításra került és hogy ellenőrizzem hogy biztonságos e úgyhogy nem mertem próbálkozni :D. Ezt a Drive-ot nem tudom hogy kell használni, mert én ezekhez a dolgokhoz egyáltalán nem értek, csak szeretném ha lenne tárhelyem. A segítséget előre is köszönöm! :)

2019. szept. 23. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Töröld a szemetet, pl gyorsító tárat, stb.


Facebook és társai szeretnek gigabájtos szemeteket hagyni pl.

2019. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hűha. Hallottam már erről a gyorsítótárról, de nem tudom pontosan hogy mi ez és hogy működik. Ebből nekem származhat valami rossz? pl: elvesznek a képeim ilyesmi.
2019. szept. 23. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A te telefonod is szerintem még az a fajta, amin rajta van a Huawei karbantartó alkalmazás, ott rámész az optimalizálásra és utánna arra hogy, szemét kitakarítása.
2019. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!