Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fogja be itthon a...

Miért nem fogja be itthon a WiFi-t a telefonom?

Figyelt kérdés

Néha jó,néha nem hoz be semmit

Múltkor egy Samsung telefonnal voltam rajta az azt írta ki wi fi szétkapcsolva

Most ez mit jelent

Már újra indítottam nem tudom hányszor a routuert de nem javít semmit

Még annyit hogy ugye fizetve volt rendesen de másfél év után semmi számlát nem küldtek és a 2 év is le járt már most ehhez van köze ?



2019. szept. 23. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
gyász?
2019. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Telefonálj be az ügyeletre hogy magyarázzák meg hogy most mi van. Ha lejár a 2 év hűség akkor megy minden tovább, csak lehetőséged van olcsóbb, esetleg erősebb csomagra váltani innentől kezdve ez ezt jelenti. Ha nem küldenek számlát már régóta és emiatt nem fizettél akkor elméletben már rég fizetési felszólítást kellett volna kapnod és ha jól tudom a harmadik felszólítás után 10 nappal később már lekapcsolnak mindent és mennek a modemért, meg ami az ő tulajdonukban lévő kütyükért. Ha az oszlopról megy be a kábel akkor azt is már leszedték volna.

Az is lehet hogy valami hiba van náluk a te csomagodban. Az ha állandóan ledob a wifiről az lehet a router/modem hibája is ami ha a szolgáltató tulajdonában van akkor azt ő nekik kell javítaniuk, esetleg cserélniük ha baj van vele.

2019. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!